Wózki widłowe


 

Nasza firma to doświadczony dostawca wózków widłowych. Proponujemy rozwiązania dla mniejszych firm i dużych hal magazynowych. W naszej ofercie znajdują się wózki widłowe uznanych i renomowanych producentów, takich jak Toyota czy Mitsubishi. Nasze urządzenia różnią się od siebie udźwigiem, modelem silnika czy wysokością podnoszenia dlatego też, dopasowujemy je do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Doświadczeni pracownicy odpowiedzą na każde pytanie oraz będą służyli pomocą podczas wyboru wózka widłowego. Wiemy również jak ważna jest dla naszych Klientów możliwość uzyskania gwarancji, dlatego wszystkie nasze urządzenia zarówno nowe jak i używane są nią objęte. Zapewniamy również gwarancję na naprawy, które wykonywane są po zakończeniu okresu gwarancyjnego, aby w razie potrzeby szybko rozwiązać wszelkie problemy techniczne.

Sprzedaż


Oferujemy Państwu wózki widłowe nowe i używane wiodących marek : Linde, Toyota, Mitsubishi itp. Wiemy jak ważna jest dla naszych Klientów możliwość uzyskania gwarancji, dlatego wszystkie nasze urządzenia zarówno nowe jak i używane są nią objęte. Wózki używane sprzedajemy gotowe do pracy, odnowione i z gwarancją aż do 30 miesięcy.

Nasze wózki posiadają pełną dokumentację dopuszczającą do eksploatacji zgodnie z wytycznymi Urzędu Dozoru Technicznego. Przy zakupie istnieje możliwość pozostawienia starego wózka w ramach rozliczenia.

W stałej ofercie posiadamy na magazynie wózki widłowe używane od 1.5 t – 4 ton, inne udźwigi na zapytanie.