Akcesoria do załadunku i rozładunku


W sprzedaży na zamówienie posiadamy różne akcesoria dodatkowe do wózków widłowych. Każdy sprzęt potrzebny do załadowania lub rozładowania ciężkiego towaru znajduje się w ofercie poniżej. Prosimy o zapoznanie się z nią, po czym skontaktowanie się z nami telefonicznie lub mailowo w celu ustalenia szczegółów zamówienia. Skupiamy się przede wszystkim na Poznaniu i okolicznych miejscowościach, jednak dla zainteresowanych z innych stron Polski również zachęcamy do kontaktu.

Oferujemy również własne usługi typu załadunek towaru wózkiem widłowym – szczegóły znajdują się poniżej prezentowanego sprzętu i akcesoriów.

Chwytak obrotowyChwytak obrotowy
Chwytak szczękowo-obrotowyChwytak szczękowo-obrotowy
Chwytak szczękowo-obrotowy do beczekChwytak szczękowo-obrotowy do beczek
ChwytakChwytak szczękowy
Chwytak szczękowy do beczekChwytak szczękowy do beczek
Chwytak szczękowy do styropianuChwytak szczękowy do styropianu
Docisk do palet z butelkamiDocisk do palet z butelkami
Karetka przesuwna, Widły przesuwane oddzielnieKaretka przesuwna, Widły przesuwane oddzielnie
Pantograf do zsuwania załadunkuPantograf do zsuwania załadunku
Widły obrotoweWidły obrotowe
Widły rozsuwneWidły rozsuwne

Załadunek i rozładunek towaru – nasze usługi


Nie chcesz inwestować we własny sprzęt do załadunku i rozładunku? Potrzebujesz jednorazowo załadować towar wózkiem widłowym? W takim razie zapraszamy do Szydłowski Logistyka – oprócz wynajmu i serwisowania wózków oferujemy także usługi z użyciem naszego własnego sprzętu.

Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom rynkowym chcemy zaprezentować nasze najlepsze akcesoria i urządzenia, których zadaniem jest załadunek i rozładunek ciężkich, gabarytowych materiałów. Ofertę kierujemy do przedsiębiorców i osób prywatnych z Poznania i okolic, w tym właścicieli magazynów oraz hal. Mamy do dyspozycji same światowe marki, uznane za swoją niezawodność i wytrzymałość.

Jesteśmy gotowi wykonywać je na specjalne zamówienie, bądź użyć w ramach dodatkowych usług – jesteśmy wykwalifikowanym zespołem, który przeszedł odpowiednie szkolenia związane z operowaniem wózków. Rozładunek wózkiem widłowym przebiega w stu procentach bezpiecznie i skutecznie, zarówno dla towaru, jak i osób postronnych. Będąc liderem na rynku możemy zapewnić pełen profesjonalizm, doradztwo i ścisły kontakt. Zawsze wszystko konsultujemy, tak aby załadunek i rozładunek zakończył się kompletnym sukcesem.

Zainteresowanych prosimy o kontakt – jesteśmy dostępni pod telefonem lub mailowo, we wszystkie dni robocze.

KONTAKT