Wózki widłowe Linde


Wózki widłowe Linde

Ceniony na całym świecie, producent wózków widłowych Linde posiada w swojej ofercie niezawodne, a przy tym bardzo komfortowe dla użytkownika maszyny. Wózki widłowe Linde to również gwarancja solidnego wykonania, a przede wszystkim niezawodny silnik, który pozwala na dłuższą i efektywniejszą pracę.

Dlaczego właśnie Linde?

Wózki widłowe Linde od 1929 roku wspierają branżę logistyczną. Cenione są zarówno za łatwość ich manewrowania i oszczędność energii podczas pracy, jak i za niskie koszty eksploatacji. Wózki widłowe Linde mają to do siebie, że ich konstrukcja jest odpowiednio zabezpieczona przed działaniami atmosferycznymi, a wszystkie ważne części są łatwo dostępne w razie jakichkolwiek awarii. A to tylko niektóre z zalet, za które docenia się markę Linde!

Jaki model wybrać?

Oferowane przez nas wózki widłowe Linde są objęte Certyfikatami gwarantujące najwyższą jakość i pochodzenie. Wszystko to zmniejsza ryzyko związane z wynajmem i kupnem modeli używanych. Każdy z modeli został podjęty serwisowi i odnowie według wytycznych producenta.

Modele wózków Linde określane są na podstawie ich udźwigów. W zależności o tego, jaki poziom udźwigu Państwo potrzebują, taki właśnie wózek Państwo otrzymają. Nazwy wózków składają się z litery H oraz skróconej liczby poziomu udźwigu. Przykładowo wózek widłowy Linde model H14 ma udźwig 1400 kg, model H16 – 1600 kg, H18 – 1800 kg, H20 – 2000 kg, itd. Każdy z wózków występuje w wersji gazowej bądź z napędem diesel.

Skontaktuj się z nami lub odwiedź naszą siedzibę. Wszystkie nasze wózki widłowe Linde są dostępne w korzystnych cenach! Prowadzimy wynajem i sprzedaż na terenie Poznania i okolic!