Części zamienne do wózków widłowych


W ciągłej sprzedaży posiadamy pełen asortyment części zamiennych do wózków widłowych typu : TOYOTA , MITSUBISHI, LINDE.
Zamówienia realizowane są w ciągu 24h na terenie Poznania i okolic.
Nasza Firma zapewnia również części do każdego typu wózka widłowego, czas realizacji zamówienia 3-4 dni.

Kontakt:

Kom. 502 67 33 00
Tel. 61 667 57 14
Tel/fax 61 667 57 13
e-mail: serwis@szydlowski-logistyka.pl

W halach i magazynach, w których niezbędny jest szybki transport towarów wykorzystywane są najczęściej wózki widłowe. Jako doświadczony dostawca tych urządzeń dobrze wiemy, jak ważna jest jakość części, z których są zrobione. Dlatego też naszym Klientom z Poznania i okolic oferujemy części do wózków widłowych wyłącznie sprawdzonych i renomowanych producentów. Zapewniamy części zamienne do wszystkich typów wózków, a czas realizacji zamówienia jest bardzo krótki.

Najczęstsze awarie

Często i intensywnie użytkowane wózki widłowe nie mogą uciec od problemów natury technicznej. Z drugiej strony awarie są często jednak powodowane niewłaściwą obsługą i ignorowaniem regularnych przeglądów technicznych. Do najpopularniejszych z nich jest z pewnością uszkodzenie połączeń liniowych (utrata mocy) i układu kierowniczego (problemy ze skrzynią biegów).

W razie jakichkolwiek problemów nie należy czekać z ich rozwiązaniem. Oddanie wózka do serwisanta, po czym zaopatrzenie się w zamienne części to podstawa w takich sytuacjach. Jeżeli szukasz dobrych jakościowo części do wózków widłowych, koniecznie się z nami skontaktuj po szczegóły.