- Wózki widłowe Linde – najlepsze modele na rynku -


← Cofnij

Profesjonalne wózki widłowe Linde usprawniają i zarazem ułatwiają pracę w wielu magazynach i punktach logistycznych. Przede wszystkim w tych właśnie miejscach trudno wyobrazić sobie pracę bez tego rodzaju udogodnień. Wózki widłowe to pojazdy, które mogą być obsługiwane tylko przez osoby z uprawnieniami. Dziś jednak taki dokument to nie problem.

Linde – znana marka wózków widłowych

Linde to ceniony na całym świecie producent wózków widłowych, który prezentuje szeroką ofertę produktów. Wśród nich są niezawodne i zarazem niezwykle komfortowe w użytku wózki widłowe. Pojazdy te wyróżniają się przede wszystkim solidnym wykonaniem i niezawodnym silnikiem. Taka budowa pozwala nie tylko na dłuższą, ale i efektywną pracę.

Jakie wózki oferuje Linde?

Lista wózków widłowych oferowanych przez Linde jest właściwie długa, a co za tym idzie, mocno zróżnicowana. Znaleźć na niej można przede wszystkim:

  • wózki elektryczne,
  • wózki spalinowe,
  • wózki paletowe,
  • wózki sterujące i podwójnego składowania,
  • wózki systemowe,
  • wózki wysokiego składowania,
  • wózki do komisjonowania,
  • wózki ciągnikowe z platformą,
  • wózki automatyczne

Wybór jak widać jest bardzo duży. Każdy bez problemu znajdzie dla siebie odpowiedni pojazd, który ułatwi pracę w jego firmie.

Dlaczego ich wózki zasługują na uznanie?

Wybór producentów wózków widłowych jest podobnie duży jak samych pojazdów. Na szczególną uwagę jednak zasługują wózki Linde. Dlaczego? Powodów jest naprawdę wiele. Warto wspomnieć o kilku z nich, najważniejszych. Otóż wózki tej znanej marki wspierają branżę logistyczną praktycznie od 1929 roku. Zauważa się w nich wiele zalet, a zaliczyć do nich można – łatwość ich manewrowania, oszczędność energii w czasie pracy oraz niskie koszty eksploatacji.

Uwagę kupujących przykuwa tu również to, że konstrukcja tych wózków jest zabezpieczona przed niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych. Inwestując w ten pojazd, w razie ewentualnej awarii nikt nie będzie narzekał na brak części oryginalnych czy zamiennych. Tak jak wspomnieliśmy, to tylko wybrane zalety. Jest ich zdecydowanie więcej.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie wózków widłowych Linde?

Podobnie, jak w przypadku wyboru wózków widłowych każdej innej firmy, trzeba zwrócić uwagę na udźwig, komfort i wygodę, zabezpieczenia, a także ergonomię, dynamikę i moc. Na tej podstawie można zdecydować się na jeden konkretny. Praktycznie wszystkie wózki tej marki są godne uwagi. Wiadomo natomiast, że każdy inwestor ma zupełnie inne zamiary względem tych pojazdów, a co za tym idzie, może oczekiwać nieco innego wózka.

Polecane modele wózków widłowych tej firmy

Poszczególne modele wózków widłowych Linde określane są na podstawie udźwigu tych pojazdów. Ich nazwy składają się z litery „H”, a także liczby poziomu udźwigu. Najpopularniejsze modele wózków tej marki to: H14, H16, H18, H20. Pierwszy ma udźwig 1400 kg, drugi 1600 kg itd. W tym przypadku poleca się wózki zależnie od potrzeb przyszłego użytkownika. Każdy wózek jest dobry jakościowo. Jednak nie każdy jest w stanie spełnić oczekiwania inwestora. Jeden potrzebuje transportować nim lekkie rzeczy, drugi cięższe. Na tej podstawie musi dobrać model wózka.

Jeżeli masz specyficzne oczekiwania i nie potrafisz samodzielnie wybrać wózka, skontaktuj się z nami, a z przyjemnością pomożemy. Zapewniamy fachowe doradztwo, gdyż znamy się na wózkach Linde jak nikt inny. Już dziś możesz się o tym przekonać.